.

.

Овошје на маицата на екипажот на екипажот на големите мажи, големини 2xB-4xb

Овошје на маицата на екипажот на екипажот на големите мажи, големини 2xB-4xb

DEN 575.84

Пристапност
Во достапна форма

Запознајте ја вашата нова омилена маица! Екипажот на Еверофт од „Овошје на разбојот“ беше специјално дизајниран за големиот човек. Оваа маица има дополнителна просторија во половината за дополнителна удобност и е направена со нашиот прстен за дишење на прстенот на Eversoft за премија за мекост. Овде, во „Овошје на разбојот“, ние сме посветени на тоа да бидеме инклузивни во големината, карактеристиките и придобивките, така што ќе се чувствувате најсигурни секој ден. Горди сме на напорната работа што ја ставаме во вклопувањето на секој производ, поради што ја поддржуваме секоја набавка со нашата најдобра гаранција за вклопување. Голема маичка за мажи на екипажот. Памук за дишење на прстенот Eversoft обезбедува премија за миење на мекост по миењето. Дизајнирано со влага за губење и контрола на мирис. Заштита на UPF. Дополнителна просторија во половината. Ребреста јака ја држи својата форма. Лента за вратот на рамо до рамо за удобност и издржливост. Големини 2x B-4x B. Цврсти материи : 100% памук; Средно сиво Хедер : 90% памук/10% црн полиестер. Увезени. Инструкции за нега на ткаенини : Машината што се пее. Овошје на разбојната ставка бр. BM39000. Овошје на маицата на екипажот на екипажот на екипажот за кратки ракави на мажите.

Главните карактеристики

Избор на клиент