.

.

Резервоар за медалјон со бел стаг

Резервоар за медалјон со бел стаг

DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Барате разноврсност и целодневна удобност на класичен резервоар, но со малку повеќе елеганција? Проверете го резервоарот за медалјон за чипка на женски чипка, кој сега е достапен во 2-пакет за дополнителна вредност и разновидност. Направено е од мек и дише 100% памук за да ве натера да се чувствувате ветровито додека сте надвор да уживате во сонцето. На предната страна има прекрасни детали за медалјонска чипка под деколтето на лажичката, додека внатрешното е без ознака за дополнителна удобност. Овој 2-пакет на врвови без ракави е достапен во најразлични шик бои; Овие резервоари убаво се спаруваат со нешто од фармерки до хеланки до здолништа до тексас шорцеви, и тие се суштински додаток на вашата гардероба со топло време. Бела стаг-женска чипка за трим на медалјон, пакет со вредност од 2 пакувања : 100% памук. Тенк -врвот. 2-пакет. Медалјон на чипка од предниот дел под деколтето на лажичката. Без ракави. Внатрешно означување. Директно полите. Достапно во разновидни бои. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно, измијте со слични бои, нежен циклус, само белило на не-хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив со железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент