.

.

Државен дизајн на серијалот Otterbo Defender Case за Apple iPhone 5 5s

Државен дизајн на серијалот Otterbo Defender Case за Apple iPhone 5 5s

DEN 1039.20

Пристапност
Во достапна форма

Оди Волкпак! Покажете ја вашата поддршка за NCSU со ова официјално покритие! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од државниот универзитет во Северна Каролина. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. NC Design S Design на Otterbox Defender Series Case за Apple i Phone 5/5 S : Компатибилен со Apple i Phone 5/5s на AT At Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Главните карактеристики

Избор на клиент