.

.

Qtinghua Дете Бебе Момче Велигденска Облека Краток Ракав Зајаче Писмо Печатење Маица Врвка Панталони Облека Бела 2 Години

Qtinghua Дете Бебе Момче Велигденска Облека Краток Ракав Зајаче Писмо Печатење Маица Врвка Панталони Облека Бела 2 Години

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Мали Девојчиња Момчиња Облека, Кратки Ракави Тркалезни Букви Вратот Врвови Врвки Долги Панталони Секојдневен Облека. Големина(см/инчи)ttttttttttttttttttttt tt/t12. 20t Bust : t53t/t20.87 Tpants Должина : t38t/t14.96пресврт : t38 t/ т14.96. 80Препорачана Возраст : t6-12 Месеци Ttops Должина : t33t/t12, 99 t Bust : t55t/t21, 65 Tpants Должина : t40, 5t/t15, 94 пресврт : t40t/t15, 75 . 90Препорачана Возраст : t12-18 МесециTtops Должина : t35t/t13, 78 t Bust : t57t/t22, 44 Tpants Должина : t43t/t16, 93 пресврт : t42t/t16, 54 . 100Препорачана Возраст : t18-24 МесециTtops Должина : t37t/t14, 57 t Bust : t59t/t23, 23 Tpants Должина : t45, 5t/t17, 91 пресврт : t44t/t17. 32 . 110Препорачана Возраст : t2-3 Годиниt Ttops Должина : t39t/t15. 35 t Bust : t61t/t24. 02 Tpants Должина : t48t/t18. 90 пресврт : t46t/t18. 11 . Спецификација . Материјал : мешавина од памук. Стил : секојдневен. Сезона : пролет, лето, fall . Карактеристики : мека, удобна, симпатична, убава, модерна. Шема : букви . Ракав : кратки ракави . Пакет Вклучувајќи : . 1 * врвови. 1 * панталони . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МЕК МАТЕРИЈАЛ : оваа облека за бебиња е изработена од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : детските лабави врвови имаат кратки ракави, тркалезен врат, букви, покажувајќи активен и енергичен стил. Детските долги панталони имаат врвки и цврста боја. МНОГУ ПРИЛИКИ : облеката за бебиња е погодна за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЊЕ : Детските блузи и панталони може да се совпаднат со ветробран, палто, елек, спортски чевли или секојдневни чевли за да се создаде модерен стил на бебе. НЕГА И ПАКЕТ ЗА ОБЛЕКА : комплетот има 1 парчиња врвови + 1 парчиња панталони. Ве молиме измијте ладно или машинско перење, не избелувајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент