.

.

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Неонски Зелени Површини Килими, 5'7'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Шема На Неонски Зелени Површини Килими, 5'7'

DEN 911.84

Пристапност
Во достапна форма

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Со Неонски Зелени Површински Килими, 5 'х 7'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Главните карактеристики

Избор на клиент