.

.

Единствени поволни цени, женски плус големина на блуза, копче за џеб на градите надолу по класична кошула на Демин

Единствени поволни цени, женски плус големина на блуза, копче за џеб на градите надолу по класична кошула на Демин

DEN 340.64

Пристапност
Во достапна форма

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека може да ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви овозможуваат пријатно искуство. Со дизајнирање на џебови на градите и редовно вклопување, ова копче-предно тексас кошула ги парови беспрекорно со најразлични врвови и дното. Исклучително модерна и мека кошула на Jeanан, се вклопува во удобна и лесно носи додека е потребно. Моделот е 5'6 ", 212 фунти се вклопуваат со големина 1x.measurement (во инчи) Меѓународна големина градите - Girth Girth - Ширина на рамото - - 48 3/8 45 5/8 - 172x - - 51 5/8 48 7/8 - 17 3/43x 55 1/8 52 3/8 - 18 3/84x - - 58 5/8 55 7/8 - 19 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете Еве. Единствени поволни цени, женски плус големина на џеб за џеб на градите, надолу класична деминска кошула 100% памук. Увезено. Копче надолу.

Главните карактеристики

Избор на клиент