.

.

Нова Разнобојна Алуминиумска Спортска Опрема За Отворено Тока Привезок За Кампување Пешачење Кука Легура Карабин Копче ЗА Качување ПОРТОКАЛОВА

Нова Разнобојна Алуминиумска Спортска Опрема За Отворено Тока Привезок За Кампување Пешачење Кука Легура Карабин Копче ЗА Качување

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Црвена/Розова/Темно Розова/Светло Розова/Црна/Бела/Портокалова/Виолетова/Жолта/Зелена/Светло Зелена/Сина/Светло Сина. Одлично за карабинер, кампување, пешачење, активности на отворено. Материјал : Мала тежина алуминиумска легура. Големина : 46мм*23мм*3,6 мм. (Л*В*Д). Кул, новина дизајн, издржлива употреба. Пролет линк клип дизајн. Количина : 5 парчиња. Сосема нов и висок квалитет. Вклучен пакет : . 5 парчиња Карабини За Качување На Бравата(како ваш избор). Известување : . 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. 2.Ве молиме дозволете грешка од 1-2мм поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 3.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. 5 парчиња Нова Разнобојна Алуминиумска Спортска Опрема На Отворено Брава Приврзок За Клучеви За Кампување Кука За Пешачење Легура Карабинер Копче ЗА Качување ПОРТОКАЛОВО.

Главните карактеристики

Избор на клиент