.

.

Баок хеланки за жени Памучни Цврсти Жени Лабава Секојдневна Боја Половината Директно Џеб Миди Хеланки панталони панталони женски Хеланки Црни

Баок хеланки за жени Памучни Цврсти Жени Лабава Секојдневна Боја Половината Директно Џеб Миди Хеланки панталони панталони женски

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Памучни Цврсти Жени Лабава Секојдневна Боја Половината Директно Џеб Миди Хеланки Панталони Панталони Карактеристики : ❥Материјал : четкан, 95% Полиестер, 5% Спандекс.❥Карактеристики : Класичен миди-струк,Секојдневен и лабав фит.❥Повод : Спорт, фитнес, тренинг, работа, секојдневно носење, џогирање, качување, забава, клуб, возење велосипед и мотоцикл, патување, одмор.Нега на облека : Рачно/Машинско перење во ладна вода, Не избелувајте, Висат суво е најпосакувано.❥Колокација : Палта, чизми, качулка, дуксер, Маици.Сезона : Алгендер : Жени, Девојки Стил : Мода, Слаткоматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Декорација : Ништо што ќе добиете : 1 Х панталонизиран разговор : Големина : С Половината : 61-71см/24.02-27.95 "Колк : 87см/34.25" Должина На Дното : 101см/39.76". Големина : М Половината : 66-76см/25,98-29,92 "Колк : 92см/36,22" Должина На Дното : 102см/40,16". Големина : Л Половината : 71-81см/27,95-31,89 "Колк : 97см/38,19" Должина На Дното : 103см/40,55". Големина : XL Половината : 76-86cm/29.92-33.86 "Колк : 102cm/40.16" Должина На Дното : 104cm/40.94". Големина : XXL Половината : 81-91cm/31.89-35.83 "колк : 107cm/42.13" Долна Должина : 105cm/41.34 " хеланки за жени. женски хеланки. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, користење извонредна и убава облека за да ги импресионираме Четирите Сезони, носење на вашата омилена облека дома и изнесување подобра состојба надвор од куќата.

Главните карактеристики

Избор на клиент