.

.

Стерлинг Сребрена Полиран Удобност Затворање 1.25 Обетки Со Обрач

Стерлинг Сребрена Полиран Удобност Затворање 1.25 Обетки Со Обрач

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Уникатно дизајнирани стилски обетки со пад на висат за љубителите на модата и накитот издвојте го вашиот изглед со овој неверојатен додаток кој може да се облече нагоре или надолу за секоја пригода и беспрекорно да ве однесе од ден во ноќ безбеден клик на горниот затворач за безбедно и удобно вградено во Сребрена Сребрена Сребрена Полирана Удобност Затворање 1.25" Обетки Со Обрач.

Главните карактеристики

Избор на клиент