.

.

Thisенски маица со долг ракав Камо Хенли, Xtra

Thisенски маица со долг ракав Камо Хенли, Xtra

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Нашето женско долги ракави Камо Хенли ќе ве задржи топло и удобно во поладно време. Има функционална плоча за копчиња и доаѓа во најразлични модели на камуфлажа. Camoенски долг ракав Камо Хенли, достапен во повеќе обрасци : Достапно во повеќе големини и обрасци. Инструкции за нега : Машинска миење. Содржина на ткаенина : 60 ​​% памук/40 проценти полиестер термички.

Главните карактеристики

Избор на клиент