.

.

Stuple Industries само се тркалаат со тоа тоалетот за тоалетот за бања хумор зборот врамен wallиден дизајн на уметност од Беки Торнс, 11 14

Stuple Industries само се тркалаат со тоа тоалетот за тоалетот за бања хумор зборот врамен wallиден дизајн на уметност од Беки

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на ГИКЕЕ, монтиран на дрво, и го завршиме со завршница на мозочен удар со текстура. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Беки Торнс.

Главните карактеристики

Избор на клиент