.

.

Инспиративен бар ѓердан со кубна цирконија

Инспиративен бар ѓердан со кубна цирконија

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Inspirational Bar Necklace with Cubic Zirconia - I Love You I Love You - Solid Stainless Steel - 3 Cubic Zirconia Crystals - 1.1 Inch Bar - 17 Inch Cable Chain - 1 Inch Extender Pink Box designs, manufactures and markets hand-finished and contemporary jewellery made from Висококвалитетни материјали по прифатливи цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Главните карактеристики

Избор на клиент