.

.

Чудо нација Бебе и маица за момчиња за момчиња и маица, сет со 2 парчиња, големини 12м-5Т

Чудо нација Бебе и маица за момчиња за момчиња и маица, сет со 2 парчиња, големини 12м-5Т

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Симпатична, згодна серија со две парчиња за него! Wonder Nation го има својот слоевит изглед комплетен во кој има графичка маица за печатење во кратки ракави и јакна од супер-ладна кошула, или Шекет. Совршено за поладната сезона и забава на отворено, спарете го овој Shacket и маица поставени со неговите омилени фармерки на Wonder Nation или џогер за целосен стил на глава до пети. Исклучиво на. Материјал : Шекет : 100% памучна двојка; Маица : 60% памук/40% полиестерски дрес. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 јакна од кошула и 1 маица. Карактеристики на јакна од кошула : Затворање на копчето Шанк; Дизајн на рамен паднат цвест; џеб на лепенка. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Детали за контраст на печатење. Јакна за кошула и маица за момчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент