.

.

Трговска марка ликовна уметност Роуз рафал Канвас уметност од Кери Шмит, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Роуз рафал Канвас уметност од Кери Шмит, бел мат, црна рамка

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Роуз пукна“ платно уметност од Кери Шмит, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Главните карактеристики

Избор на клиент