.

.

Комплет За Кука За Брава 40Х27 -Зимски Птици, Пк 1, Ц Г Текстил

Комплет За Кука За Брава 40Х27 -Зимски Птици, Пк 1, Ц Г Текстил

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Комплет За Куки за брави 40х27-Комплет За Куки За Брави За Зимски Птици, 40 "х 27", Зимски Птици : овие комплети за килими се прекрасно бујни и можат да се направат за да одговараат на секој декор мотив. Можностите се бесконечни, можете да ги користите на подот, ѕидот, софата, креветот, прозорецот или дури и да ги направите во перници и перници за седишта. Тие се лесни за правење и ќе бидат прекрасен семеен проект. Овој пакет содржи платно со сина обложена мрежа, претходно исечено предиво од акрилен килим, лесни за следење графикони во боја што се координираат со вашето платно, 1 илустриран водич и упатства. Бравата кука алатка не е вклучена. Завршена Големина : 27 "х 40". Дизајн : Зимски Птици.

Главните карактеристики

Избор на клиент