.

.

Страница на средна линија y-strainer со екран од не'рѓосувачки челик, вентил за филтрирање на гасоводот, внатре пот, пот, леано месинг

Страница на средна линија y-strainer со екран од не'рѓосувачки челик, вентил за филтрирање на гасоводот, внатре пот, пот, леано

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

✔✔✔ Овој филтер за Wye на Midline Valve е идеален избор за заштита на вашата опрема за водовод во вашите системи за цевки. Се одликува со тешка конструкција на леани месинг од не'рѓосувачки челик, безбедни врски и зашрафено капаче со приклучок. Произведено со највисок квалитет на материјали и изработка, тоа ќе им служи на вашите водоводни потреби верно. ✔ Оваа супер сигурна цедалка за Wye ќе ги отстрани нечистотиите и остатоците од вашата пареа, гас или течни цевководи, за да ги заштитите вашите пумпи, мерачи, вентили и друга скапа механичка опрема ✔heavy duty Cast Brass Body и цврст екран на не'рѓосувачки челик; Отпорен на дезифицирање; Отпорен на корозија; LED-без ✔ features зезнав капа со приклучок ✔conforms to NSF/ ANSI-61/372; Заедничките завршувања се во согласност со ANSI.B16.18 ✔ Оценка напресивно 150 SWP; Оценка на температурата 180 ° F ⚠ Калифорнија предлог 65 Предупредување : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov ✔ Овој супер сигурен цедилка на Wye ќе ги отстрани нечистотиите и остатоците од вашата пареа, гас или течни цевководи, за да ги заштитите вашите пумпи, мерачи, вентили и други скапи механички Опрема. - Екран за месинг на месинг од месинг од месинг од не'рѓосувачки челик; Отпорен на дезифицирање; Отпорен на корозија; ЛЕР-бесплатен. ✔ Феата зашрафено капаче со приклучок. ✔Conforms to NSF/ ANSI-61/372; Заедничките завршувања се во согласност со ANSI.B16.18. ✔ Оценка напресивно 150 SWP; Оценка на температурата 180 ° F. ✔ Лесна инсталација и работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент