.

.

Realtree возрасни мажи за изведба на боксери, големини S-XL

Realtree возрасни мажи за изведба на боксери, големини S-XL

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Мека, ткаенина за дишење ги прави овие брифинзи за перформанси од Real Tree неопходни во вашата секојдневна ротација. Дизајнирано со ткаенина за влага за да ви помогне да ве олади и суви, овие боксери даваат удобност на која можете да сметате. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува 2-пакет : два пара брифи за боксери. Големина : Моделот е 6'1 ”и носи големина M. Fit : седи на вашиот природен половината, нудејќи целосна покриеност. Затворање : Отворена мува со затворање на едно копче, еластична половината. Карактеристики : лого -лента за лого; печатење на сите; Технологија за влага за губење на влага. Изведба на боксерски брифи за мажи од Real Tree.

Главните карактеристики

Избор на клиент