.

.

ВИСТИНСКИ СИМЕНСКИ ВЕСНИК 17 Повлечете го капри за истегнување

ВИСТИНСКИ СИМЕНСКИ ВЕСНИК 17 Повлечете го капри за истегнување

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Додадете малку трепет во вашата гардероба со овие симпатични капири од Real Size со акценти на полите. Лесно да се носи стил на влечење со еластична половината и мека памучна ткаенина од памук, ги прават овие каприци удобни за целодневно носење. Доволно секојдневно за да се облечете со вашите маички и тениски чевли или да ги облечете со блуза и сандали. Стил и удобност за денови на топло време од Real Size. Истегнете ткаенина од мешавина од памук; Лесно влечење на дизајнот; Покриена еластична лента за половината за цел ден удобност; 17 "Inseam со акценти на блинг на полите; силуета со права нога.

Главните карактеристики

Избор на клиент