.

.

Опашка светло компатибилна со 2008 година- Volkswagen Jetta Right Passenger, надворешна со сијалица

Опашка светло компатибилна со 2008 година- Volkswagen Jetta Right Passenger, надворешна со сијалица

DEN 1510.72

Пристапност
Во достапна форма

Специфични производи на производи Вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Јасна пакет Lens Custom : Nove Hicle Тип на тело : Седаданфит : Директен фитфитмент Тип : Директна замена Доцниот дел Број на дел : 1 K5945096 LPARTS Број на врската : VW2801127 INTERCHANGE Дел Број : 1 K5945096 L, VW280127127. -Милеа гарантирана од компонентите со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Десна страна, Outervolks Wagen2008 Jetta 2.0 T Mounted On Body2008 Jetta 2.5 4-Door, Sedan, Mounted on Body2008-2009 Jetta GLI Mounted On Body2008 Jetta S Mounted On Body2008 Jetta SE Mounted On Body2008 Jetta SEL Mounted On Body2010 Jetta TDI Cup Edition Mounted On Body2008-2010 Jetta Wolfsburg Издание монтиран на Body2009-2010 Jetta (подмодел : Comfortline, Highline, S, SE, SEL, TDI, Trendline) 4-врата, седан, монтиран на Body OE Број : 1 K5945096 L. Број на делови : VW2801127. Број на размена на дел : 1 K5945096 L, VW2801127. Fits Select : 2010 Volkswagen Jetta SE/SEL 2009 Volkswagen Jetta S 2008 Volkswagen Gli SE/SEL и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент