.

.

Машки елементи на Инвикта

Машки елементи на Инвикта

DEN 1132.64

Пристапност
Во достапна форма

Укратете го денот со елементи, смело впечатлива линија за додатоци на Инвикта. Класично кул нараквици за зглобот, руските нуркачи инспирирани од шарм за вратот, врските со роторот за манжетните, а елегантни инструменти за пишување за рацете се прекрасни придружници на секое работно време на Invicta или за давање изјава целосно сите свои. Изберете ги овие бесмислено назначени акценти за да ги соединиме елементите на вашиот ден. ИНВИКТА МАНСКИ 33986 ЕЛЕМЕНТИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент