.

.

Жични слушалки со микрофон, стерео преклоплива лесна на слушалките за ушите за iOS Android паметни телефони мобилни телефони компјутер

Жични слушалки со микрофон, стерео преклоплива лесна на слушалките за ушите за iOS Android паметни телефони мобилни телефони

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Добар квалитет на звукот : Облеканите слушалки со возачи на верност со висока верност од 40 мм нудат извонреден стерео бас и избалансирани јасни височини, а дизајнот на увото помага да се изолира звукот од надворешна бучава, што создава фантастично искуство со слушање. In-line Mic : HD микрофонот на плетенкиот кабел гарантира јасен, со едно копче за контрола на музичката игра и телефонски повици. Удобно носење : Опремено со меки перници за уво и прилагодлива лента за глава за да се обезбеди врвна удобност за време на долго време слушање, дури и прилагодете се за помали глави за млади, тинејџери, деца момчиња и девојчиња. Преклопливост и преносливост : Преклопувањето и лесен дизајн го прават жичаните слушалки лесни за чување и носење за патување или училиште. Висока компатибилност : Универзален аудио приклучок од 3,5 мм што е компатибилен со телефоните со i OS, мобилните телефони со Android, компјутер и компјутер. Ailihen жични слушалки со микрофон, стерео преклоплива лесна на слушалките за ушите за i OS Android паметни телефони мобилни телефони компјутер компјутер (сива).

Главните карактеристики

Избор на клиент