.

.

Ournourneуни колекција женски шило отворено плоштад пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски шило отворено плоштад пети -пети сандали

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Кога се чувствувате мачно, но сакате да бидете удобни, Shillo потпетицата од колекцијата Journee е секогаш добар избор. Подготвена лента и покриена блок -потпетица детализираат оваа супер шик пумпа. Подлогата со подот и веганските кожени надградби ја комплетираат оваа силуета со отворен пети. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Главните карактеристики

Избор на клиент