.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Совршен стан во сезоната на мешавина и прилагодлив, Санти од Бринли Ко. Овие стилски станови на квадратни пети имаат 4 мм удобна пена од удобност ™ стапало и мека веганска кожа за целодневна удобност. Мала блок -потпетица и акцент на ланец на вампир го завршуваат изгледот. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент