.

.

Сет на наутични ленти

Сет на наутични ленти

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој сет на наутички дух се прикажува смели стрипи од сина, црвена и бела боја на 100% печатена ткаенина од памук. Дуветот ја менува контрастната геометриска шема во сина и бела боја. Ставката вклучува : Еден Duvet Cover 92 x 104 инчи и два кралски шами 20 x 36 инчи. Оваа ставка е машина што може да се мие; Како и да е, користете соодветна големина опрема при миење и сушење за да избегнете непотребно абење. Предметот се увезува од Пакистан. 100% памучна крпа за лице и грб. Вклучува кралот Шамс за да го состави креветот. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент