.

.

Колекција на ournoureенски жени Kenly Tru Comfort Foam Side Sidth Slipth на тркалезни пети станови

Колекција на ournoureенски жени Kenly Tru Comfort Foam Side Sidth Slipth на тркалезни пети станови

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Добијте паметен изглед за интервјуа, презентации и забави за вечера, исто така, со станот на широко распространетост на широката ширина од колекцијата на списанија. Веднаш можете да додадете прскање на карактер на која било облека благодарение на опциите за текстура на Croc и вегетанот. Усогласена пена од 4 мм TRU ™ ™ insole и газена надворешна земја го заснова дизајнот за удобност и поддршка. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент