.

.

14 20 Едноставно тренерски триаголници и квадрати во внатрешна перница на отворено, Кели Грин Количина 1

14 20 Едноставно тренерски триаголници и квадрати во внатрешна перница на отворено, Кели Грин Количина 1

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Пополнете го вашиот изглед со едноставно Daisy 20 "x 14 " Кели зелени триаголници и квадрати во внатрешна/надворешна перница од нашата сублиска колекција. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде забавна и светла вибрација на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Лумбална перница/зашиено затворање/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Главните карактеристики

Избор на клиент