.

.

Рамка Бела Рамка За Слика Од Цврсто Дрво Вклучува Ув Акрилен Штитник За Кршење Напред, Пена Без Киселина

Рамка Бела Рамка За Слика Од Цврсто Дрво Вклучува Ув Акрилен Штитник За Кршење Напред, Пена Без Киселина

DEN 654.08

Пристапност
Во достапна форма

Големината наведена за оваа рамка е големината на ентериерот – или големината на уметничкото дело што ќе го смести рамката. Овој стил на рамка е стандард во белите рамки за слики - главен дизајн. Впечатлива мазна мат бела завршница широка три четвртини инчи на врвот на цврсто дрво. Рачно изработени по нарачка за прикажување на вашите фотографии и уметнички дела. Конструкција од цврсто дрво со залепени и в-заковани агли. Рамка одделение акрилик пред, киселина слободен пена одбор поддршка, и виси хардвер вклучени (големини 11x14 и помали вклучуваат триножник за маса врвот дисплеј). Гордо Направено Во САД! ОВАА РАМКА е НАПРАВЕНА за ПРИКАЖУВАЊЕ УМЕТНИЧКИ ДЕЛА И ФОТОГРАФИИ СО ДИМЕНЗИИ 32" х 31" инчи. КОНСТРУКЦИЈА ОД ЦВРСТО ДРВО со залепени и в-заковани агли. Рамка ОДДЕЛЕНИЕ акрилик пред, киселина слободен пена одбор поддршка, и виси хардвер вклучени. ГОРДО НАПРАВЕНИ ВО САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент