.

.

Органско момче со малку starвезди или сет на унии и сет, со големина на новороденче- месеци

Органско момче со малку starвезди или сет на унии и сет, со големина на новороденче- месеци

DEN 159.68

Пристапност
Во достапна форма

Вашето дете ќе ја сака нашата мала starвезда органска мешавина и сет на натпревари. Комплетот вклучува 8 парчиња - 4 каросерии со кратки ракави и 4 пара панталони со џогер, давајќи им многу облека за да изберат. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Целосната еластична лента за половината на џогери, лаптопско рамо и прицврстувач на каросерија го олеснуваат облекувањето и промените во пелена. Малата starвезда органска 8 компјутерски мешавини и сет на натпревари вклучува 4 лаптопи за кратки ракави на рамото, и 4 пара панталони со џогер. Панталоните се карактеризираат со еластична лента за половината, а каросеријата се карактеризираат со скут на рамото и прилепувањето за лесни и исклучувања и промени во пелена. Измешајте и совпаѓајте за да ги креирате вашите омилени комбинации . ОЕКО-Текс и сертифицирани се овластени . 100% чист органски памук . машинско миење и суво суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент