.

.

Часовници За Мажи Мода Спорт Нерѓосувачки Челик Случај Појас Бенд Кварц Аналогни Рачен Часовник

Часовници За Мажи Мода Спорт Нерѓосувачки Челик Случај Појас Бенд Кварц Аналогни Рачен Часовник

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристика : Движење На Часовникот : стил На кварцен часовник : едноставен, секојдневен Дијаметар На модата : 42ммдијална дебелина : 9,5 ммстрап ширина : 24ммстра должина : 250мм (вклучувајќи куќиште)тежина На Часовникот : 50гстреп материјал : кожен материјал : материјал од легура на огледало : обичен стаклен производ пакување : ОПП Тип На Багбакл : Содржина На Пин-Пакет : часовниципаметен Часовник,Часовник за мажи,часовници за жени,машки часовници,паметни часовници за жени,часовници за мажи,паметни часовници за мажи,машки рачни часовници,машки часовници,женски рачни часовници совет : ве молиме внимателно прочитајте го описот, особено ременот, материјалот на телото и мерките на претпазливост. 100% Гарантирано ЗАДОВОЛСТВО : сигурни сме дека ќе го сакате вашиот нов Часовник, но ако поради некоја причина не сте задоволни во рок од 30 дена од купувањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент