.

.

Доналд Џ. Трамп Основач Татко Маица

Доналд Џ. Трамп Основач Татко Маица

DEN 207.20

Пристапност
Во достапна форма

Ослободете го вашиот патриотски дух со нашата Доналд Џ. Трамп Основачот Татко маица. Прифатете ја смелоста и раководството на нашиот 45-Ти Претседател, оддавајќи почит на неговата улога во зачувувањето На Американските вредности. Земете ја вашата ексклузивна трамп инспириран од 1776 маичка сега!. • 100% Памук • Спортската Сива боја е 90% памук, 10% полиестер • Сивата пепел е 99% памук, 1% полиестер • боите на Хедер се 50% памук, 50% полиестер • тежина На Ткаенината : 5,0–5,3 мл/јд (170-180 г/м) • Предиво со Отворен крај • Тубуларна ткаенина • Залепен врат и раменици • Двоен спој на ракави и долниот раб. Водич големина. . . �. ДОЛЖИНА (инчи). ШИРИНА (инчи). ДОЛЖИНА НА РАКАВОТ (инчи). . С.28. 18. 15 ?. . М.29. 20. 17. . Л.30. 22. 18 �. . XL.31. 24. 20. . 2 XL.32. 26. 21 �. . 3 XL.33. 28. 22 �. . Ослободете го вашиот патриотски дух со нашата Доналд Џ. Трамп Основачот Татко маица. Прифатете ја смелоста и раководството на нашиот 45-Ти Претседател, оддавајќи почит на неговата улога во зачувувањето На Американските вредности. Земете ја вашата ексклузивна трамп инспириран од 1776 маичка сега! • 100% Памук • Спорт Греј е 90% памук, 10% полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент