.

.

Божиќ Висат Украси Персоналните Домашни Украси Божиќ Празник Украси Декоративни Виси Орнаменти Божиќ Затворен Декор

Божиќ Висат Украси Персоналните Домашни Украси Божиќ Празник Украси Декоративни Виси Орнаменти Божиќ Затворен Декор

DEN 223.84

Пристапност
Во достапна форма

Персонализирани Украси За Домови 2020 Божиќни Празнични Украси ??Па, што можеме да кажеме. Тоа беше луда година! Понекогаш ни треба само малку хумор во овие луди времиња. Запомнете ја оваа историска година со една (или неколку!) од нашите орнаменти за 2020 година.Тие се совршени како спомен за вашето дрво или како подарок!Овој симпатичен персонализиран украс е дизајниран да запомни дека е ставен во карантин дома, прави одличен подарок за престој дома за 2020 година!!!Можете да додадете свој стил и личен стил на декорација користејќи тенок маркер пенкало, оставете да се исуши по нанесувањето, ќе остане добро секој украс е добро спакуван за да спречи кршење и доаѓа со јамка од Лента за лесно закачување На Елката. Деликатно и празнично : Закачување на персонализираниот украс на Вашата Елка или испраќање до семејствата и пријателите како подарок за одмор, тоа ќе биде совршен начин да создадете трајни, љубовни спомени карактеристика : Материјал : пластика големина : 10см € 10см/3.94 € 3.94 во пакетот содржи : 1 € Божиќен приврзок Божиќ Висат Украси Декоративни Висечки Орнаменти Божиќ Внатрешен Декор Божиќ висат украси. Декоративни Висечки Орнаменти. Божиќ Затворен Декор. пластика.

Главните карактеристики

Избор на клиент