.

.

oneOone Памук Дрес Кафеава Ткаенина Лисја И Цвет Цветни Занает Проекти Декор Ткаенина Печатени Од Дворот Широк

oneOone Памук Дрес Кафеава Ткаенина Лисја И Цвет Цветни Занает Проекти Декор Ткаенина Печатени Од Дворот Широк

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

* Нега За Перење : Машинско Перење На 30, Сушење На Тивок Оган, Пеглање на Ниска Температура. Постои ласкава завеса што памучната маичка ја позајмува на секој предмет за облека. * Број на предиво : Тип на Предиво од 40-тите : Чешлана Содржина На Ликра.* Материјал : Памучна Маичка. Дресот се користи широко во Маици, растегливи фустани, кошули и женски врвови.

Главните карактеристики

Избор на клиент