.

.

Жени Девојка Мода Бела Долги Ракави V Деколте Тенок Кошула Фустан Бела Л

Жени Девојка Мода Бела Долги Ракави V Деколте Тенок Кошула Фустан Бела Л

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

* Големина На ознака : S~2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xlengthcm8182838485nch31.9 32.3 32.7 33.1 33.5 Bustscm86.590.594.598.5102.5inch34.1 35.6 37.2 38.8 40.4 рамоцм3637383940инч14.2 14.6 15.0 15.4 15.7 Ракавецм5656.55757.558инч22.0 22.2 22.4 22.6 22.8 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см * ставка ткаенина : полиестер* Боја На Предметот : Бела(Како Што Покажуваат Сликите)* Состојба На Предметот : 100% сосема нов* опис на предметот : Женска Девојка Мода Бел Долг Ракав V Деколте Тенок Фустан Од Кошула* Содржина На Пакетот : 1*Фустан(Без Вклучени Додатоци) Како Да Изберете Соодветна Големина? 1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Алслиао Женска Девојка Мода Бела Долга Ракав V Деколте Тенок Кошула Фустан Бела Л. Појавување : прекрасно парче за стилизирање нагоре или надолу за секоја пригода! Носете го со обетки и потпетици или чизми, за секси, елегантен изглед цела сезона!. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. плажа, излегување, забава ,клуб, работа, Најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Изберете : сите овие доаѓаат во широк спектар на бои и избори кои ќе помогнат да одговараат на личниот стил и преференции на секој поединец. Секој друг што има потреба, исто така, може да испрати порака со нас. Нега на облека : машинско перење ладно / висат суво / рачно перење препорачано.

Главните карактеристики

Избор на клиент