.

.

Ограничена премногу метална јакна од пилум полите мото

Ограничена премногу метална јакна од пилум полите мото

DEN 639.68

Пристапност
Во достапна форма

Оваа ограничена премногу метална кожна мото јакна од Faux ќе има вашето мало девојче да изгледа супер кул и да се чувствува топло! Стилски наклонет патент стил со папка над јака за совршена талент. Пар со фармерки или преку фустан за разноврсна облека во секое време. Содржина на ткаенина : Полиестер 100% . Две странични џебови за влез. Машинско миење ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент