.

.

Кожни Ленти Mxiixnai Компатибилни Со Apple Watch Band Women , Бенд За Замена На Вистинска Кожа Со Метална Тока Во Форма На D За Iwatch Bands Серија 3

Кожни Ленти Mxiixnai Компатибилни Со Apple Watch Band Women , Бенд За Замена На Вистинска Кожа Со Метална Тока Во Форма На D

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Кликнете " "поставете прашање" " и изберете ја темата на вашето прашање 5. Лоцирајте За Кожен Бенд 3. Имајте добар ден! Карактеристики Женски Кожни Бендови За Часовници Со Уникатен Дизајн Во Форма Д Мода И уникатен дизајн Во Форма Д направете го часовникот посебен и привлечен, ќе добиете толку многу комплименти за тоа. КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ : 1.и, исто така,ја прави лентата многу мека,но исто така цврста и издржлива, супер удобна за носење, дизајнирана да го помине тестот на времето. Ќе добиете безброј комплименти!€ Карактеристики на ременот : има многу бои и стилови за избор,специјален модел на кожа од гуштер и шема на кожа од крокодил,прекрасен и модерен изглед ,извонредна изработка, дизајн На тока Во форма На Д,изгледа поелегантно,како и женствено, за празнични забави, концерти и многу соодветно да се користи како подароци За Свадба, роденден, денот на Вљубените, Годишнина Од Венчавката, денот на Мајките, Божиќ, Денот На Благодарноста итн.● Метален Процес● : металниот дел е изработен од специјален позлатен процес, кој не е лесно да се избледи.Елегантен дизајн на нараквица со метална тока Во Форма На Д што го прави да се издвојува од традиционалните кожни ленти.Ве молиме изберете го моделот што ви треба(на задниот дел од часовникот). Која лента за часовници во боја би ја избрале денес за да одговара и да ја покаже вашата личност? Не грижете се, постојат многу бои на бендови од кои можете да изберете. Изработен од врвен квалитетен материјал од вистинска кожа комбинирајте со конектор од нерѓосувачки челик и тока.●Купете Со Доверба : нашата гаранција трае подолго бидејќи нашиот квалитет е загарантиран, безусловно враќање на средствата или препраќање со какви било проблеми со квалитетот, доживотна пријателска услуга за клиентите.€Компатибилни Модели : Тенок И Тенок ремен од вистинска кожа совршена замена за сите стилови iwatch нараквица целосно компатибилна со Apple watch Band ultra SE серија 8 7 6 5 4 3 2 1 41mm 40mm 38mm, Одговара на големини на зглобовите од 5,5 "- 7,9 " (140mm - 200mm ).

Главните карактеристики

Избор на клиент