.

.

Стерлинг Сребрен Родиум Обложен Со Зелен Овален ЦЗ Кубни Циркони Симулирани Дијамантски Камен Прстен Големина Накит подароци ф

Стерлинг Сребрен Родиум Обложен Со Зелен Овален ЦЗ Кубни Циркони Симулирани Дијамантски Камен Прстен Големина Накит подароци

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Со Зелена Овална Кубна Цирконија Камен Прстен - Големина 6 - ВО Сребро - бесплатен подарок-подготвена кутија за накит - Бенд Ширина : 1,69 мм - Прстен Горната Должина : 9,35 мм - Прстен Горната Ширина : 7,82 мм - Финиш : Полиран - Прстен Горната Ширина : 7,82 мм - Прстен Горната Должина : 9,35 мм - Карактеристика : Цврста - Карактеристика 2 : Отворен Грб - : : : [ Методи За Потенцијално Подобрување : кубна Цирконија ] - Синтетички. Некои се покриени со производ што го прави каменот потрајни. : : : [Грижа и Ракување : кубна цирконија ] - Исчистете со топла вода со сапуница и мека крпа . : : : ДОБРЕДОЈДОВТЕ На Накит Веб Парична Казна Накит Подароци Нудат; 925 стерлинг прстени во родиум позлатени сребро ; Ширина : 1,69 ММ ; Висина : 9,35 ММ ; Хипоалергични ; Никел Слободен ; Позлатени; 925 Стерлинг Сребро Родиум Обложени Со Зелена Овална ЦЗ Кубни Цирконија Симулирани Дијамант Камен Прстен Големина 6 Накит подароци ѓ. мамо ТАТО Баба Ќерка Сестра Или Нана за Неговата Или Нејзината Годишнина роденден божиќ денот на вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ние нудиме 45 ден парите назад гу.

Главните карактеристики

Избор на клиент