.

.

Хартија Венец Банер Бантинг Стримери Роденден Свадба Божиќ Виси Декор

Хартија Венец Банер Бантинг Стримери Роденден Свадба Божиќ Виси Декор

DEN 207.68

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : . Карактеристики висококвалитетна хартија венец. Совршен за декорација на свадба или роденден. Тоа во голема мера ќе додаде празнична атмосфера. Тип : Венец. Материјал : Хартија. Количина : 1 парчиња. Должина : 3м/118.11 " (Прибл .). Прилики : Свадба, Роденденска Забава, Банкет итн. Карактеристики : Виси Декор, Свадба Декорација. Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Венец Има висококвалитетна хартиена венец. Совршен за декорација на свадба или роденден. Тоа во голема мера ќе додаде празнична атмосфера. Виси Декор, Свадба Декорација. 3м Хартија Венец Банер Бантинг Стримери Роденден Свадба Божиќ Виси Декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент