.

.

Кошули За Мажи Маица Со Кратки Ракави Маслена Слика Ретро Тренд Љубители На Улица Мрзливи Кошули Со Кратки Ракави Машки Кошули

Кошули За Мажи Маица Со Кратки Ракави Маслена Слика Ретро Тренд Љубители На Улица Мрзливи Кошули Со Кратки Ракави Машки Кошули

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : М Биста : 104см/40.94" Рамо : 42см/16.54" Должина : 67см/26.38" Големина : Л Биста : 108см/42.52" Рамо : 44см/17.32" Должина : 69см/27.17" Големина : XL Биста : 112см/44.09" Рамо : 46см/18.11" Должина : 71см/27.95" големина : ххл биста : 116см/45.67" рамо : 48см/18.90" Должина : 73см/28.74" големина : хххл биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" ДОЛЖИНА : 75см/29.53" краток ракав кошула маслена слика Ретро тренд Љубителите На улицата Кратко карактеристики на мрзлива кошула со ракави : € материјал ● Изработен е од материјали и е издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење.①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневно, и јас ќе ви се допаднат.`+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.€Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите qseasonje погоден за пролет, лето, Aut и зима. Мораш!Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Висат или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 Компјутер Машка Блуза Лесна За Совпаѓање : Овие Машки Кошули Може Лесно да се Совпаднат со Панталони,Панталони И Фармерки и Други. Работа, Училиште, Секојдневен : Нашата Класична Кошула Е За Секоја Пригода. поло маици за мажи. кошули за мажи мода. летни кошули за мажи. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент