.

.

Stuple Industries го направи мојот ден инспиративен гроздобер стрип дизајн wallидна плоча од Естер Кеј

Stuple Industries го направи мојот ден инспиративен гроздобер стрип дизајн wallидна плоча од Естер Кеј

DEN 671.84

Пристапност
Во достапна форма

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Естер Кеј.

Главните карактеристики

Избор на клиент