.

.

Том Форд Палмер Тф 52Е Унизе Круг Очила За Сонце Поликарбонат Леќа

Том Форд Палмер Тф 52Е Унизе Круг Очила За Сонце Поликарбонат Леќа

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Том Форд Палмер 52е унисекс тркалезни очила за сонце, имаат темна пластична рамка од хавана и кафеави леќи. Моделот Том Форд доаѓа во големина; објектив 51мм х мост 21мм х храм 145мм. Оваа ставка ќе дојде со том форд кутија, случај, ткаенина и документи, и тие можат да бидат опремени со вашиот рецепт од лиценциран професионалец. Бренд : Том Форд. Стил : Круг. Пол : Унисекс. Големина : 51-21-145. Тип : Очила За Сонце. Модел : ТФ 522 52Е Палмер.

Главните карактеристики

Избор на клиент