.

.

Копчиња за јаглеродни влакна

Копчиња за јаглеродни влакна

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Keybar е патентиран клучен организатор со џебен клип титаниум кој работи како мулти-алатка за вашите клучеви. Само вчитајте ги копчињата како ги сакате. Можете дури и да ги додадете нивните додатоци, како што се флеш -уред, отвор за шишиња, чешел, шрафцигер и многу повеќе! Должина на тастатурата ��� 3.5?. Ширина на секој заоблен крај ��� .95?. Растојание помеѓу дупките за завртки ��� 2,55?. Дијаметар на завртката на завртката ��� .164?.

Главните карактеристики

Избор на клиент