.

.

Хамингберд засолниште пријатели мало знаме

Хамингберд засолниште пријатели мало знаме

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Винкрафт инкорпорираше 12,5 "x18 " Градинарско знаме добредојдени пријатели.Бирете го вашиот тревник или градина со поп боја со ова живописно градинарско знаме! Направено од 100% издржлив полиестер. Материјалот е трајно обоен за светла, долготрајна боја. Ова мало знаме е лесно да се обеси со едноставно лизгање на кој било стандарден пол преку џебот на врвот. Ова знаме е! Пријатели на Хамингберд Хевен Мало знаме : Прави убав додаток на мерките за градинарско знаме во задниот двор или внатрешен двор, 12,5 „x 18“, вели „Добредојдовте пријатели“ стилски дизајн на табла со цвеќиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент