.

.

Мохавк Дом го заокружи килимот на акцент Оги 1'8 3

Мохавк Дом го заокружи килимот на акцент Оги 1'8 3

DEN 128.00

Пристапност
Во достапна форма

Зачудувачка шема на Оги создава грациозно движење на лицето на домот Мохавк, заоблен килим Оги. Достапно во разноврсна палета на сива и крема, оваа совршено ќе се координира со огромен број сцени со декор. Квалитет направен со еколошки миленичиња влакна, овој нуди и супериорна отпорност на дамки и ненадмината мекост. Домашен дом за заокружен килим со акцент на Оги : Зачудувачка шема на Оги создава благодатно движење. Достапно во разноврсна палета на сива боја. Совршено ќе координира со огромен број сцени со украси. Квалитетен изработен со еколошки миленичиња влакна. Нуди и супериорна отпорност на дамки и ненадмината мекост. Достапно во големина 20 "x 36". 100 проценти миленичиња. Машината што се мие со благ детергент.

Главните карактеристики

Избор на клиент