.

.

УМЕТНИЧКИ Дизајнарт Блескава Сребрена Шема Апстрактно Платно Ѕидно Уметничко Печатење Сет 12 W 20 H 1 D

УМЕТНИЧКИ Дизајнарт Блескава Сребрена Шема Апстрактно Платно Ѕидно Уметничко Печатење Сет 12 W 20 H 1 D

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој прекрасен Модерен И Современ комплет Од 2 Парчиња Платнена Уметност е отпечатен со користење на најквалитетно мастило отпорно на бледнее на платно. Секој од нашите ликовни отпечатоци од платно гикли е отпечатен на памучно платно со врвен квалитет, користејќи мастила со најдобар квалитет што нема да исчезнат со текот на времето. Секој печатење на giclee се протега цврсто преку 1-инчен дрво под рамка обезбедување на платно се изучува и не се закопчува. Овој платнен уметнички принт е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секој принт на платно пристигнува подготвен да виси на ѕидот, со вклучени комплети за закачување.- Стил : Модерен И Современ-Предмет : Апстрактен, Геометриски-Боја : Сребро - овој принт на платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија.- Памучно платно со врвен квалитет.- Пристигнува подготвен да висат на ѕидот-Лесно Да Се Обеси оваа прекрасна Модерна И Современа 2 парче сет На Платно Уметност е отпечатена со користење на највисок квалитет на бледнее отпорни мастило на платно.

Главните карактеристики

Избор на клиент