.

.

Телокологија цреша цвета магла, крем за тело и 2N -каросерија за миење и меурчиња за порибување за бања со меур

Телокологија цреша цвета магла, крем за тело и 2N -каросерија за миење и меурчиња за порибување за бања со меур

DEN 133.92

Пристапност
Во достапна форма

Однесувајте се кон себе или некој друг на спа -ден со каросерија цвет цвет 2 N1 миење на телото и меурчиња за меурчиња, крем за тело и завршна магла. Цвеењето на црешата цвета со мирис за производство на блажен и зрачен мирис. За прскање на мирис и енергија, Сприц лесно на зглобовите, вратот и рамената-или за сеопфатна свежина, спреј во воздухот и оставете ја фината магла нежно да ве опкружува . едноставно мазен крем за тело над кожата, давајќи посебна грижа да се исуши или груби области . миење на телото : за миење на чистење, нанесете на раце или сунѓер и ласка над влажната кожа. Исплакнете чиста . Меур за бања : За луксузна бања со меурчиња, испрскајте под топла проточна вода сè додека не ја достигнете посакуваната количина меурчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент