.

.

играм. Бебе И Мали Девојчиња Едноделен Костим за Капење Со Вградена Абсорбента Пелена За Повеќекратна Употреба

играм. Бебе И Мали Девојчиња Едноделен Костим за Капење Со Вградена Абсорбента Пелена За Повеќекратна Употреба

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

играм.® е оригиналниот производител На пелени За Пливање и има патентиран трислоен дизајн. Облогата за фитили помага да се спречи осип на пелена, внатрешниот абсорбента слој помага да се заштити од неред надвор од базенот, а водоотпорниот надворешен слој работи со цврстиот струк и нозете за да обезбеди сигурна заштита од нехигиенски и срамни несреќи во базенот. Не е потребна друга пелена. Прекрстените ремени остануваат ставени. Трим, лесна пелена поттикнува пливање. Цврстото вклопување помага да се содржи цврста материја и е одобрено за јавни базени. Економичен и создава помалку отпад-употреба и повторна употреба. Школка : 85% Полиестер/15% Еластан; Поставата : 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Едноделен Костим за Капење со Пелена за Девојки од играм.

Главните карактеристики

Избор на клиент