.

.

Титан Алатки Топлински Пиштол

Титан Алатки Топлински Пиштол

DEN 767.84

Пристапност
Во достапна форма

Титан Алатки 22400 Топлински Пиштол 12,5 Засилувачи 120v Топлински Пиштол. Идеален За Пластично Заварување Смалуваат Цевки И Боја Соголување. Поставување Двојна Температура. 3 Позиција Рокер Прекинувач : Исклучен, Висок, & Низок. Издржлив СТОМАЧНИ Тело.

Главните карактеристики

Избор на клиент