.

.

Hyper Targe 8V Ma безжична вежба, чак, не-отпуштена батерија од 1.5AH со полнач, држач за бит и LED светло

Hyper Targe 8V Ma безжична вежба, чак, не-отпуштена батерија од 1.5AH со полнач, држач за бит и LED светло

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Хипер тешката AQ75046 G 8-волт максимум* литиум-јонска вежба / возач е идеален за вашите DIY проекти. Вклучува една вежба 8 V, полнач, еден двоен завршен шрафцигер и 10-2 "парчиња шрафцигер. Вежбата има поставки за прилагодување на вртежниот момент 21+1 за посакуваната моќност. Долготрајната литиумска јонска батерија обезбедува сигурна моќност во текот на нејзиното полнење, и со продолжен рок на траење и без избледена моќ, подготвена е кога ви треба. Кога сте подготвени да направите поправки или да се справите со овие проекти за подобрување на домот, Hyper Town е подготвен. Ве молиме, не заборавајте да ја проверите целата линија на хипер -тешки алатки за напојување на вашиот локален или вклучен. Hyper Tough ја заврши работата! Хипер тешка 8-волт максимум* литиум-јонска вежба безжични. Доаѓа со ограничена гаранција од 2 години. • 21+1 Поставки за вртежен момент. • 8 V 1500m A литиум-јонска батерија. • Полнач на батерии. • Нема брзина на оптоварување 0-550 вртежи во минута. • Вградено во LED светло. • Светло на индикаторот за полнење на ЛЕР.

Главните карактеристики

Избор на клиент