.

.

Трансформери Генерации Војна За Сајбертрон Делукс ВФЦ-С Спинистер Фигура

Трансформери Генерации Војна За Сајбертрон Делукс ВФЦ-С Спинистер Фигура

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

системски пристаништа за оружје за прикачување оружје, овозможувајќи прилагодени конфигурации во режимите на бот и возило.Трансформатори Играчки Генерации Војна За Сајбертрон Делукс WFC-S48 Спинистерска Фигура - Поглавје За Опсада-Возрасни И Деца На возраст од 8 И Повеќе Години, 5,5-инчи ИЗГРАДЕТЕ ГО КРАЈНОТО БОЈНО ПОЛЕ : Откријте експанзивен екосистем на колекционерски фигури и додатоци за оружје со опсадни фигури. Не за деца под 3 години. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. Трансформаторите и сите поврзани знаци се заштитни знаци на хасбро. (Cybertronian Omnifuctional Modulation Battlefild Tech), најнапредното модуларно оружје во универзумот-вклучувајќи го и мистериозниот напаѓач на армијата Децептикон и воздушен напад, Спинистер.

Главните карактеристики

Избор на клиент