.

.

32 Класа Криви WQHD PLS Панел Игри Монитор-LC32HG70QQNXZA

32 Класа Криви WQHD PLS Панел Игри Монитор-LC32HG70QQNXZA

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Милијарда нијанси на боја со квантна точка технологија, Самсунг?s QLED Игри Монитор обезбедува екстремна надградба во вашиот игри искуство. Блескави детали во поширок поглед со густина на пиксели приближно 1,7 пати поголема од Full HD, CHG70 испорачува сцени од игри и ликови во волшебни детали, давајќи ви панорамски поглед на целото бојно поле за да можете да го забележите вашиот непријател како се прикрадува врз вас од кој било агол.

Главните карактеристики

Избор на клиент